poniedziałek, 17 lipca 2017

Zaufaj procesowi, nie wierz procesorowi.


Nieuświadomiona praca umysłu, nie raz nie dwa i nie jednej osobie, w tym również mi, spłatała w życiu figla :).

Uświadomienie sobie, że umysł jest producentem myśli na łasce nas samych. Nas, którzy tych myśli możemy doświadczać ale niekoniecznie się z nimi utożsamiać. Galopujący umysł tworząc myśli, przejmuje "władzę nad światem" :) Nad naszym światem. Utożsamienie się z myślami, które tworzą w Nas emocje strachu, lęku, niepokoju, powoduje tylko tyle, że stajemy się strachem, lekiem i niepokojem. W takiej sytuacji doświadczamy materialnie dokładnie tego czego się boimy.

prawo przyciągania, energia serca, siła umysłu, jak materializować myśli, jak wyzbyć się lęku, jak kreować rzeczywistość

Zawsze i wszędzie możemy wszystko i wszystko w każdej chwili może się zmienić. Jeśli naszemu umysłowi damy "coś do roboty". Nasz umysł zacznie pracować dla Nas, na Naszą korzyść.
Jednakże, jeśli odczuwamy strach to musimy zdać sobie z tego sprawę, że gdzieś kiedyś w naszym życiu ten strach pojawił się pierwszy raz. Pojawił się we wczesnym dzieciństwie i zazwyczaj został zaaplikowany przez jakąś osobę np. rodzica czy opiekuna. Na jego fundamencie, na jego podstawie zbudowane są kolejne lęki. Cała ta budowla strachu została zapisana na naszym procesorze czyli w umyśle. Uświadamiając sobie to pierwsze odczucie strachu, okazuje się, że kolejne zbudowane lęki po prostu się rozpływają. 

Tak zresetowany procesor może zacząć pracować na nowych parametrach. Uwolniona energia zacznie pracować na Naszą korzyść. Umysł zacznie kreować i tworzyć myśli, które będą dla Nas korzystne. Wszechobecna i wszechmogąca substancja, która otacza i wypełnia wszystko, odbiera falę myśli i odkształcając się zgodnie z nią, materializuje się przed nami bardzo precyzyjnie.

W ten sam sposób również przejawia się przed Nami świat, gdy produkujemy myśli  podszyte lękiem. Zawsze mamy wybór w jakim trybie wolimy działać i co chcemy widzieć przed sobą jako materializację. 

prawo przyciągania, energia serca, siła umysłu, jak materializować myśli, jak wyzbyć się lęku, jak kreować rzeczywistość

Pragnienia i energia, która wypływa prosto z serca w połączeniu z kreacją umysłu to potężna i bardzo precyzyjna siła. Sam proces materializacji trwa cały czas i przejawia się przed Nami każdego dnia i w każdej sekundzie. Znasz prawo przyciągania? Na pewno o nim słyszałeś. Ono działa BARDZO precyzyjne.  Wiemy jak go używać aby działało dla Nas. Po prostu będąc świadomym swoich myśli, ale także lęków, jesteśmy w stanie, w pełni świadomie zawierzyć procesowi.  Procesor, czyli Nasz umysł będzie pracował dla Nas, gdy tylko damy mu coś do roboty :)

Link do wspomnianej w filmiku Twórczej Wizualizacji

1 komentarz:

  1. Kredyt bez zaświadczeń to przyciągające odmotanie dla każdego zaintrygowanego szybkim finansowaniem tudzież zdobyciem kapitałów na własne konto bankowe bez nieprzydatnych formalności. Z jakiej przyczyny jest to aż tak główne dla nas? Głównie jest to rychły materiał finansowy dostępny na wyszperanie rąsi delikwenta dla jakiego niebagatelny jest czas jak i wygoda na przestrzeni stwarzania wniosku. Popieramy również wejść w komitywę z porównywarkami na naszej stronie tudzież innymi towarami pieniężnymi na naszych stronach. Wyszukujesz pociągającego materiału albo kredytu? Zapraszamy na naszą stronę
    Pożyczki dla zadłużonych przez internet ]
    są skierowane dla postaci które świtają w bik albo mają inne zadłużenia czyli nie mają możliwości konkludowania o schematyczny debet pieniężny wprawdzie pragną pośpiesznych pieniędzy. Taki produkt osiągalny jest na raty tudzież nie posiada wielu wymagań od petenta.

    OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję Wam za wszystkie komentarze. Reklamiarzom również dziękuję, jednak reklamy będą usuwane od razu.