Współpracuj

Zapraszam do współpracy w postaci wymiany linków, banerów itp. Dodaj baner Siła Równowagi na swojej stronie, ja chętnie dodam Twój do listy polecanych stron.


Banerki:


Kod html dla banera:
<p>
<a href="http://silarownowagi.blogspot.com"><img alt="" height="60" src="https://lh6.googleusercontent.com/-85PW1w24rgQ/UDJ87rRxYEI/AAAAAAAAARM/VO8V60MAU3U/s279/279x60.jpg" width="279" /></a></p>


Link:

Jeśli chcesz zamieścić artykuły Siła Równowagi u siebie poinformuj mnie o tym i zamieść link do mojej strony pod artykułem.

Chcesz zamieścić link do swojej publikacji, artykułu, e-booka, szkolenia itd. ? Napisz do mnie. Uzgodnimy warunki i zostaniemy partnerami.1 komentarz:

 1. Witam serdecznie.
  Odwiedziłem dzisiaj stronę silarownowagi.blogspot.com i bardzo mi się spodobała. Cieszę się, że w Polsce działają tacy ludzie, ponieważ są bardzo potrzebni.
  Jestem redaktorem nowego magazynu o rozwoju duchowym i osobistym "Przewodnik duchowy", w związku z czym chciałbym zaproponować współpracę. Możemy ją podjąć na kilka sposobów:

  1. Wymianę bannerami/linkami;

  2. Opublikowanie artykułu na łamach "Przewodnika duchowego";

  3. Posiadamy również dział ogłoszeń, w którym można wykupić moduły reklamowe. Nie jest to duża inwestycja i zwróci się bardzo szybko. Więcej informacji na:
  http://przewodnikduchowy.pl/reklama

  Jesteśmy otwarci również na inne propozycje współpracy. Chcemy zbudować bazę wszystkich firm i osób prywatnych działających w Polsce w tzw. branży duchowej. Naszym cele jest umożliwienie internautom znajdowania informacji na ten temat w jednym miejscu, żeby nie musieli tracić czasu na szukanie w wyszukiwarkach. Warto przyłączyć się do tego projektu, ponieważ w najbliższych miesiącach będzie bardzo intensywnie promowany.

  Będę bardzo wdzięczny za odpowiedź.

  Pozdrawiam, Wojciech P. P. Zieliński

  PS. Pa}ski banner ju dodałem na stronie:
  http://przewodnikduchowy.pl/wspolpraca/linki

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję Wam za wszystkie komentarze. Reklamiarzom również dziękuję, jednak reklamy będą usuwane od razu.