czwartek, 29 sierpnia 2013

Przebudzenie.

Przebudzenie świadomości to już globalne zjawisko. Jeszcze jakiś czas temu w internecie było naprawdę bardzo mało informacji i osób propagujących tez stan. Teraz YouTube pęka w szwach od wykładów, filmów, prezentacji, wyjaśnień, porównań starego i nowego świata. 

Przebudzenie świadomości to proces.

Coraz więcej osób interesuje ten temat. Ogromna część społeczeństwa nadal jeszcze broni się przed nowym. Jednak co jest pewne w ewolucji - rozwój jest nieunikniony, nowe wypiera stare, systemy upadają, rodzą się doskonalsze rozwiązania. Jednostki manifestują swoją wolność coraz odważniej.

Pozytywna energia krąży płynnie wśród społeczności. Jej nadmiar jest przekazywany kolejnym jednostkom. Potwierdza się fakt końca starego świata z 2012 r. Zauważalny jest powrót do natury. Coraz więcej osób żyje ekologicznie, chociaż jeszcze do niedawna było im to obojętne. Odnajdujemy jedność ze wszystkim. Widzimy to co do tej pory nie było widoczne. Serca emanują najpiękniejszym światłem. Świat staje się przytulnym domem każdego z nas :)

przebudzenie

Przebudzenie jest w Tobie.

Wiele osób poszukuje przebudzenia w książkach, na warsztatach, medytacjach itp. Chce działać właśnie w taki sposób: kierować się sercem, dawać radość, cieszyć się każdą chwilą. Jeśli Ty też to wiedz, że:
To wszystko jest już w Tobie. 
Powiesz: no tak, ale jak to znaleźć? Nie szukaj. Po prostu tak działaj. Powiesz to nie łatwe. Owszem. Nasz mózg nie lubi zmian (pisałam o tym TUTAJ). Gdy przestaniesz słuchać paplaniny umysłu serce zabierze głos.
Umysł w swej naturze jest twórczym narzędziem. Ciągle tworzy, projektuje wizje, myśli itp. Gdy uświadomisz sobie, że nie jesteś tymi myślami a tylko ich obserwatorem. Będziesz kierować swoją uwagę tam gdzie chcesz (tu pomaga medytacja). Umysł stanie się narzędziem. Twoje działania się zmienią. Twoje otoczenie również. Będziesz dokonywać wyborów kierując się energia serca. To PRZEBUDZENIE!!!

Ten blog w dużej mierze odzwierciedlał moje poszukiwania przebudzenia. Aż się poddałam i skapitulowałam. I to był najodpowiedniejszy krok :)
Mam nadzieję, że Ty również odkryjesz czym jest PRZEBUDZENIE!!!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję Wam za wszystkie komentarze. Reklamiarzom również dziękuję, jednak reklamy będą usuwane od razu.