sobota, 29 czerwca 2013

Medytacja Słońce - Księżyc. Szybko spełnić marzenia...

Medytacja Sun-Moon propagowana przez Siva Babę, ma na celu skrócenie czasu realizacji naszych marzeń. Potężne działanie wizualizacji zostało już opisane w jednym z wcześniejszych artykułów: http://silarownowagi.blogspot.com/2010/09/tworcza-wizualizacja.html 

Stosowanie medytacji Słońce - Księżyc przyspiesza proces manifestowania marzeń i szybkiego ich spełnienia. Na wielu forach można znaleźć opisy wyników stosowania właśnie tej medytacji. Są zaskakujące !


Jak i dlaczego działa medytacja Słońce - Księżyc ?


Według Siva Baby, (mówi o tym rozlegle w swoich wykładach) myśli i czas są tym samym. Czas potrzebny do manifestowania - urzeczywistnienia myśli jest zależny od stopnia świadomości osoby, która chce tego dokonać. Manifestacja jest objawieniem się myśli w świecie materialnym. Aby zatem manifestować myśli trzeba wyjść poza ramy ogólnie pojętego czasu. Kiedy znajdziemy się w ponadczasowej przestrzeni, myśli materializują się bardzo szybko. Przykładem może być tutaj "przypadkowe" pomyślenie o kimś, po czym ta osoba dzwoni do nas praktycznie w tej samej chwili. Z pewnością nie raz każdy z Was tego doświadczył.
Umysł - mózg nie potrafi materializować myśli od razu. Jednakże ponadczasowy umysł (spokojny, świadomy) robi to bardzo szybko. Nie jest to wytłumaczalne na poziomie intelektu.

Wracając do medytacji, Słońce i Księżyc są wyznacznikami ogólnie pojętego czasu. Ich symboliczne zatrzymanie i połączenie w trakcie medytacji pozwala wyjść poza ograniczenia czasowe.

Poniżej znajduje się film prowadzący przez tę medytację. Trwa 4 minuty. Tak! Tylko 4 minuty by przyspieszyć proces realizacji marzeń.


Opis słów narratorki po około minutowym wstępie:
 • zamknij oczy
 • skup swoją uwagę na swojej czakrze serca, pośrodku (w osi) klatki piersiowej (na wysokości serca)
 • wyobraź sobie (tam, wewnątrz czakry) Słońce, bardzo jasne i olśniewające
 • blisko Słońca, wewnątrz twojej czakry serca, wyobraź sobie Księżyc (wszystko razem dokładnie pośrodku, wewnątrz twojej klatki piersiowej) – Księżyc jest w pełni (okrągły)
 • teraz Księżyc przesuwa się w kierunku Słońca, powoli jest coraz bliżej i bliżej (Księżyc reprezentuje twój umysł i czas, Słońce zaś reprezentuje Boga i ponadczasowość)
 • w końcu Księżyc stopniowo wnika w Słońce i łączy się z nim
 • skoncentruj się na wizualizacji Słońca, Księżyc wszedł już do środka i połączył się ze Słońcem
 • teraz pomyśl o tym, co chcesz osiągnąć (zamanifestować) w swoim życiu, zwizualizuj to (wyobraź sobie) przez dłuższą chwilę
 • następnie pozwól wizji odejść
 • powoli, powoli wróć do siebie i otwórz oczy

Po uzyskaniu wprawy nagranie nie będzie do niczego potrzebne. Spróbujcie zacząć od manifestacji mniejszych pragnień i z biegiem praktyki manifestować bardziej złożone. Medytacja ta ma potężne działanie. O czym informują osoby ją praktykujące. 
Owocnej praktyki :)

4 komentarze:

 1. Mam pytanie czakre należy sobie wyobrażać jako zielone światło wypływające z kl;atki piersiowej czy dosłowqnie jako serce bijące w klatce bo mam z tym problem. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak jak jest Ci lepiej i wygodniej. To Twoje wyobrażenie. Może być jakie zechcesz :)

   Usuń
 2. Przesyłam pozdrowienia:)
  Greg Ka

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wielkie podziękowania i ze wzajemnością :)

   Usuń

Bardzo dziękuję Wam za wszystkie komentarze. Reklamiarzom również dziękuję, jednak reklamy będą usuwane od razu.