wtorek, 19 stycznia 2016

Ludzkość żyje w szponach kłamstwa... Jednak BUDZIMY SIĘ teraz!

Obejrzyj ten film i Otwórz Oczy!


Jako ludzie nie zdajemy sobie często sprawy z tego, że jesteśmy marionetkami w rękach sił, które nami sterują. Żyjemy nieświadomie w pogoni za pozornym szczęściem w postaci materialnej.

Nasze naturalne prawa zostały nam zabrane, a na korzystanie z nich jesteśmy zmuszeni sobie zapracować. Coraz więcej osób zauważa ten fakt i nie godzi się z takim stanem rzeczy. Jako istoty ludzkie mamy możliwość, dzięki świadomości, obserwować jakiej manipulacji jesteśmy poddawani. Tym samym nasza reakcja nie może być inna jak tylko aktywna chęć zmiany.

Przywrócenie jednogłośnego głosu między naszym sercem a rozumem to pierwszy krok w drodze do zmiany otaczającego nas świata. To nasz wewnętrzny głos wie, co jest dla nas dobre i słuszne i dokładnie nim powinniśmy się kierować. Zignorowanie narzucanego nam przez "system manipulacyjny" strachu, wyzwala w ludziach pierwotną energię współodczuwania i miłości. Dzięki niej wiemy i czujemy, że wszyscy jesteśmy jedną esencją. Wtedy w żaden sposób nie jesteśmy w stanie emanować nienawiścią i powodować krzywdy drugiej istoty bo jest tym samym czym my jesteśmy.

Pierwotna energia ma nieskończenie wiele możliwości kreacji, stąd możemy obserwować tak piękny i różnorodny świat. Doświadczać tego czym wewnętrznie sami jesteśmy.Odrzućmy strach, niepewność, narzucony nam model życia. Posłuchajmy swojego serca - wsłuchajmy się w nasz pierwotny głos, który przez długi czas nie mógł przebić się przez warczące wrzaski manipulatorów. TERAZ wsłuchajmy się w cichy szept wewnętrznej miłości. 

ZMIENIAJMY ŚWIAT NA NAPRAWDĘ NASZ - PEŁEN MIŁOŚCI!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję Wam za wszystkie komentarze. Reklamiarzom również dziękuję, jednak reklamy będą usuwane od razu.