poniedziałek, 2 grudnia 2013

Lepszy świat.

Lepszy świat jest w Twoim zasięgu i możesz oglądać zmiany na lepsze już teraz. Tak, dokładnie od tej chwili. Wyobraź sobie, że możesz stworzyć lepszy świat, tak jakbyś mógł ulepić go z plasteliny.


Pozwól, że pokażę Ci jak to wszystko działa. Przyjrzyj się poniższemu obrazkowi.
1) Pierwsza otoczka (wokół Twojej głowy) to działanie Twojego świadomego umysłu. Są to myśli, które generujesz sam i sam doświadczasz ich istnienia. Jest to ośrodek kierowania uwagą.

2) Druga otoczka (wokół całej postaci) to Twoja podświadomość. Są to emocje i schematy zachowań, które zostały zepchnięte do umysłu podświadomego. To w tej części umysłu znajduje się ośrodek zarządzania wszystkimi procesami biochemicznymi w naszym organizmie. Z tego poziomu odbywa się zarządzanie wszystkimi funkcjami życiowymi. Ale także z tego poziomu wypływają nasze nabyte nawyki.

3) Trzecia otoczka (w której znajduje się postać razem z podświadomością) to nadświadomość lub jak wolisz Wyższa Inteligencja. To substancja, która urzeczywistnia wszystko to czego pragniesz.

DZIAŁANIE:
By stworzyć lepszy świat wokół siebie musisz wiedzieć jak wykorzystać ten schemat.
Na bezkształtną substancję Wyższej Inteligencji możesz wpływać tylko z poziomu podświadomości. Na podświadomość możesz wpływać tylko z poziomu świadomego umysłu. 
Stąd bardzo ważne jest to co trafia do Twojego świadomego umysłu. Ważne na czym skupiasz uwagę, a czego unikasz. Wytworzone nawyki zagnieżdżone w podświadomym umyśle urzeczywistniają się w świecie wokół Ciebie.
Świat jest taki jaki myślisz, że jest. Chcąc stworzyć lepszy świat, musisz zacząć panować nad swoimi myślami. Musisz zacząć świadomie zarządzać swoją uwagą. Musisz zacząć wybierać dokładnie to czego tak naprawdę chcesz. Wszystkie Twoje myśli zintegrowane z Twoimi pragnieniami i wytrwałe ich powtarzanie odzwierciedli się w lepszym świecie wokół Ciebie.

Z pewnością Twój umysł początkowo będzie się buntował przed nowymi zadaniami. Ciągle będzie chciał powrócić do dawnych schematów. To wynika z fizjologi ludzkiego organizmu. Pierwotny system zarządzania działaniami w człowieku nakazywał unikać zmian. Jeśli do tej pory udało mu się przeżyć, to "nie ma co" tracić energii na "jakieś niepewne nowości". Na szczęście okres zezwierzęcenia mamy już za sobą i nasza świadomość umie dostrzec umysł, a co za tym idzie kierować jego wytworem czyli myśleniem. Ulepisz swój lepszy świat niczym z plasteliny.

2 komentarze:

  1. Może tak tekst przepuścić przez sito słownika ortograficznego w jakimś edytorze?
    Artykuł bardzo ale to bardzo uproszczony.

    OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję Wam za wszystkie komentarze. Reklamiarzom również dziękuję, jednak reklamy będą usuwane od razu.