poniedziałek, 25 lipca 2011

Energetyczny PSI-Ball

Psi Ball (Chi Ball, Ki Ball) - kula energii stworzoną przez siły psychiczne. Każdy człowiek za pomocą swoich sił PSI może stworzyć takiego PSI Balla. Energia, którą stworzymy wcale nie musi mieć kształtu kuli możemy nadać jej dowolny kształt i dowolne właściwości np. kolor, wielkość, może ona płonąć, być pod napięciem, itd. Taką kulę energii można rzucić w coś lub w kogoś. Raczej nic ona nie zrobi. Jest to zależne od siły koncentracji jaką włożyliśmy w stworzenie takiej kuli i od jej właściwości. W najgorszym wypadku dostanie taką kulą może nas zaboleć. Psi bale są czymś w rodzaju kame-hamen z dragon bala :] tyle że nie mogą one nikogo zabić. A więc jak zrobić takiego PSI Balla:


Usiądź w wygodnym miejscu , pozycja jest dowolna. Złóż ręce w kule. Palce mogą się dotykać lub może między nimi być mały odstęp. Wybierz sobie jakiś cel z którego będziesz sobie wyobrażał, że pobierasz energię.
 
Energie możesz pobierać po prostu od siebie tyle, że jest to wyczerpujące, lub od jakiejś planety np. Słońca lub Saturna itd. Wyobraź sobie jak ta energia przechodzi przez twoje ramiona do palców a następnie z palców do środka stworzonej przez ciebie z rąk kuli gdzie kumuluje się i powiększa. Po jakimś czasie zacznij sobie wizualizować właściwości i kształt tej energii, którą tworzysz. Pomyśl sobie, że tworzysz kulę. Ma ona kolor niebieski i ma właściwości lodowe, poczuj zimno które ona wytwarza. Po ustaleniu właściwości już tylko ją "doładowywuj" czyli wyobrażaj sobie, że zbiera ona w sobie coraz więcej energii i staje się coraz większa i wyraźniejsza. Po jakimś czasie w końcu powinno się udać i powinieneś go zobaczyć. 

 Ćwiczenie i praca z energią poszerzają naszą świadomość, wyobraźnię, uwagę, skupienie  i rozwijają umysł. Pomijając sprawy uzdrowieniowe i inne zaawansowane działania - możesz po prostu zacząć bawić się energią aż poczujesz się pewnie za każdym razem gdy nią kierujesz. Ćwicz, próbuj i nie zapominaj o spokoju i rozluźnieniu.

9 komentarzy:

 1. Witam! Mam pytanie. Tą energię mamy sobie wyobrażać tak, że z czegoś ją pobieramy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. nie, ty musisz wierzyć że ją pobierasz

   Usuń
 2. Najlepiej jeśli czujesz, że ją pobierasz:) (mrowienie w rękach, subtelne ciepło itp.)

  OdpowiedzUsuń
 3. Po miesiacu zabawy (już za pierwszym razem osiągnąłem znaczące efekty) potrafię ukierunkować energię na dowolny nie duży obiekt i uderzyć delikatnie tak że np. Pustą puszkę bez większego problemu potrafię przewrócić. za pierwszym razem trochę mnie to przeraziło ale naprawdę to nie jest trudne i polecam wszystkim taką zabawę..

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pomóż mi!! Ja nawet nie potrafię paragonu przewrócić.

   Usuń
 4. Siedze w temacie 2 lata i potrafię "załadować" je żywiołem ognia lub powietrza. Od ognia potrafię obkopcić jakiś papier a powietrze powoduje falowanie przestrzeni między dłońmi. Ale to nie tak że przez ten cały czas tylko te psi bale. Nauka energi kinetycznej, kontroli energi i spoooro wiedzy swoje robią. Można jakby "uchwycić" w swojego psi bala jakiś mały przedmiot i poruszać nim. Niestety najwyżej monetą w moim przypadku, ale i tak nazywają mnie magikiem >_<

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Skąd czerpać wiedzę na ten temat ? Są jakieś książki czy coś?

   Usuń
 5. Bardzo ciekawy temat siedzę w magii wampirach, itp już długo ale mama mi nie pozwala na nic z tego typu tematów pomocy bo ja kocham magię

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja tylko przeczuwam pogodę i kłopoty, chociaż parę innych para-psychicznych zdolności i dość dużo wiedzy ezotorycznej też posiadam. Pisać email: kalinowski-2003@wp.pl

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję Wam za wszystkie komentarze. Reklamiarzom również dziękuję, jednak reklamy będą usuwane od razu.