poniedziałek, 12 sierpnia 2013

Haipule - moc z Hawajów


Huna wywodzi się z Hawajów i jest systemem do realizacji marzeń i urzeczywistnienia pragnień, ale nie tylko.

Dzisiaj przybliżę Haipule - prosty sposób, który każdy może stosować w dowolnym miejscu i czasie. Urzeczywistniać swoje marzenia można na wiele sposobów. Huna jest rodzajem przepisu, korzystanie z którego jest dostępne dla każdego. A jak każdy przepis można dostosować do swoich upodobań.
Ale wróćmy do Haipule. Co to takiego?
Można to nazwać rodzajem modlitwy, czarodziejskiego zaklęcia lub błogosławieństwa. Proste narzędzie do zmiany rzeczywistości.
Hai - znaczy pragnienie, potrzebę
Pule - magiczna siła manifestacji, rytuał
Istotą haipule jest połączenie z naszym duchem i wyjście poza ramy umysłu i ciała. Osiągamy moc wpływania na wydarzenia w naszym życiu poprzez wysyłanie świadomie naszych zamiarów.

W skrócie jak wykonać haipule:

Skup swoją uwagę na poniższych tematach. Skupiaj się po kolei na jednym z ich i dopiero przejdź do następnego. Postaraj się przywołać pozytywne odczucia dotyczące każdego z nich.


Słowa są następujące:

1. Pokój (maluhia). Pomyśl o obrazach spokojnego piękna, takich jak łąki, lasy, wschody i zachody słońca, albo przywołaj obraz ludzi zaprzestających walki i obejmujących się; czy jakiegokolwiek innego obrazu, który to słowo w tobie wywołuje.

2. Miłość (aloha). Pomyśl o bawiących się dzieciach, o tym, że przytula cię ktoś, kto naprawdę cię kocha, o ludziach, którzy robią wielkie rzeczy dla innych nie oczekując nic w zamian, scenach akceptacji, troski, wybaczenia czy czymkolwiek innym, co to słowo przywodzi ci na myśl.

3. Moc (mand). Pomyśl o potędze Boga widocznej w naturze, o słońcu i gwiazdach, rzekach i wodospadach, o energiach żywiołów, czy czymkolwiek innym, co to słowo dla ciebie znaczy (ale nie o kontroli nad innymi ludźmi).

4. Sukces (pono). Pomyśl o rzeczach, które są według ciebie największymi osiągnięciami. Mogą to być osiągnięcia duchowe lub materialne - dla huny nie ma znaczenia takie rozróżnienie, jeśli tylko dążono do niego z miłością i osiągnięto je dzięki niej.

Genialność haipule leży w prostocie wykonania. Efektywność zależy od utrzymania pozytywnego odczucia i pewności. Brak jakichkolwiek wątpliwości w osiągnięcie zamierzonego przez Ciebie celu sprawia że haipule działa.

Co uzyskasz?
Staniesz się bardziej spokojny. Będziesz odczuwać więcej miłości i wewnętrznej mocy. Będą pojawiały się "niespodziewane" okazje byś zrealizował swój cel. Zniknie wewnętrzna walka. Pewność i pozytywne nastrojenie gwarantuje osiągnięcie celu. 

Jak stosować Hunę i nauczyć się innych prostych metod z pięknych Hawajów, dowiesz się z poniższego podręcznika.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję Wam za wszystkie komentarze. Reklamiarzom również dziękuję, jednak reklamy będą usuwane od razu.